Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Add
az: Əlavə et

en: About
az: Haqqında
