Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
