Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj
