Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: About
cs: Popis
