Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: About
el: Περί
