Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu
