Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: About
es: Acerca de
