Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist
