Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: About
eu: (r)i buruz
