Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Add
is: Stovna

en: About
is: Um
