Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información
