Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト
