Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie
