Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par
