Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Add
mn: Нэмэх
