Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा
