Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett
