Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау
