Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie
