Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: Add
pt: Adicionar

en: About
pt: Sobre
