Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: About
ta: பற்றி
