Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: About
vi: Giới thiệu
