Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls
