Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: Add
de: Hinzufügen

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Target URL
de: Ziel-URL

en: Post Type
de: Beitragstyp
