Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות
