Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Label
hi: लेबल

en: Add
hi: जोड़ें

en: About
hi: के बारे में
