Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás
