Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Add
id: Tambah

en: About
id: Tentang
