Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: About
is: Um
