Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: About
jv: Ngenani
