Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: About
oc: A prepaus
