Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Label
pt: Etiqueta

en: Add
pt: Adicionar

en: About
pt: Sobre
