Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: About
te: గురించి
