Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: About
th: เกี่ยวกับ
