Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль
