Webform Reply To (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Component
cs: Komponenta

en: Custom
cs: Vlastní

en: Value of "!component"
cs: Hodnota z "!component"

en: No available components
cs: Žádné komponenty nejsou k dispozici

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
cs: Vložená hodnota e-mailové adresy "@email" není platná.
