Webform Reply To (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Standard

en: Component
de: Komponente

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Webform
de: Webformular

en: Value of "!component"
de: Wert von „!component“

en: No available components
de: Keine Komponenten vorhanden

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
de: Die eingegebene E-Mail-Adresse „@email“ scheint nicht gültig zu sein.
