Webform Reply To (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Component
nl: Besturingselement

en: Custom
nl: Aangepast

en: Webform
nl: Formulier

en: Value of "!component"
nl: Waarde van '!component'

en: No available components
nl: Geen beschikbare componenten

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
nl: Het ingevulde e-mailadres '@email' is niet geldig.

en: No reply-to address
nl: Geen antwoordadres

en: Reply-to address
nl: Antwoordadres
