webform report (6.x-1.10) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Publish
am: አትም
