Webform Report (6.x-1.10) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: none
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Time
fa: زمان

en: View
fa: مشاهده

en: results
fa: نتایج

en: User
fa: کاربر

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: equals
fa: برابر

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Publish
fa: انتشار

en: begins with
fa: شروع میشود با

en: contains
fa: شامل

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش
