Webform Report (6.x-1.10) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: none
sk: žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: results
sk: výsledky

en: User
sk: Používateľ

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: IP Address
sk: IP adresa

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: Webform
sk: Webformulár

en: Publish
sk: Zverejniť

en: You must select at least one component
sk: Musíte si vybrať minimálne jednu položku

en: begins with
sk: začína s

en: contains
sk: obsahuje

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: Show date
sk: Ukázať dátum

en: Show time
sk: Ukázať čas

en: Show IP Address
sk: Ukázať  IP adresu

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en:  Next >
sk:  Ďalší &gt;

en: Edit link
sk: Upraviť link
