Webform Report (6.x-1.11) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: none
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Time
bn: সময়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
