Webform Report (6.x-1.11) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: results
te: ఫలితాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: anonymous
te: అజ్ఞాత

en: Publish
te: ప్రచురించు
