Webform Report (6.x-1.10) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: results
bs: rezultati

en: User
bs: Korisnik

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Publish
bs: Objavi

en: contains
bs: sadrži

en: Edit link
bs: Izmjeni link
