Webform Report (6.x-1.10) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: results
hr: rezultati

en: User
hr: Korisnik

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Configuration
hr: Postavke

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Publish
hr: Objavi

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
