Webform Report (6.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Промени

en: none
bg: нито един

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Преглед

en: Format
bg: Формат

en: results
bg: Резултати

en: Options
bg: Опции

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Order
bg: Поръчка

en: begins with
bg: започва с

en: contains
bg: съдържание
