webform report (6.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: View
ne: दृश्य

en: results
ne: परिणामहरू
