Webform Report (6.x-2.0-beta5) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: results
da: resultater

en: Options
da: Valg

en: Delete this item
da: Slet element

en: Move item up
da: Flyt element op

en: Move item down
da: Flyt element ned

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Add Filter
da: Tilføj filter

en: Option
da: Valgmulighed

en: Filters
da: Filtre

en: Order
da: Rækkefølge

en: Hidden
da: Skjult

en: equals
da: lig med

en: greater than
da: større end

en: less than
da: mindre end

en: Webform
da: Webformular

en: begins with
da: starter med

en: contains
da: indeholder

en: Results per page
da: Resultater pr. side

en: Download as CSV
da: Download som CSV

en: Sort By
da: Sortér efter
