webform report (6.x-2.0-beta6) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: results
ast: Resultaos

en: Options
ast: Opciones

en: Configuration
ast: Configuración

en: Filters
ast: Filtros

en: Order
ast: Orde

en: Hidden
ast: Anubríu
