Webform Report (6.x-2.0-rc1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Order
si: පිලිවෙල
